Які фарби обрати для оздоблення газобетону та наслідки його неправильного фарбування (фото)

Які фарби обрати для оздоблення газобетону та наслідки його неправильного фарбування (фото)

Повідомлення Gazbeton » П'ят травня 04, 2018 6:56 pm

Розглянемо приклад руйнування поверхні стіни, яка була оздоблена непридатним для таких робіт видом фарби.

ЗображенняЗображення


Стіну огорожі з газобетону було зведено десять років тому. Пофарбована частина стіни вкрилася тріщинами (фото1), а інша частина цієї ж стіни, без оздоблення, не зазнала жодних змін (фото2).

Як стало відомо, два роки тому фрагмент стіни пофарбували акриловою фарбою для внутрішніх робіт, яка утворила непроникну плівку для вологи і пари.

Протягом двох років стіна постійно зволожувалася атмосферними опадами, а вологонепроникна фарба перешкоджала вивільненню вологи, внаслідок чого утворилася мережа тріщин і когезійне ( в глибину матеріалу ) руйнування.

Це відбулось незважаючи на дуже високу морозостійкість цого газобетону (понад 100 циклів заморожування-танення). Найбільш помітні ушкодження зазнала ділянка що знаходилась під впливом постійного зволоження від засміченого водостоку.


ЗображенняЗображення


ЗображенняЗображення

Якщо такою фарбою вкрити важкий бетон, відбудеться адгезійне (по поверхні) руйнування самого шару фарби.


ЗображенняЗображення

Отже для фарбування газобетону треба використовувати тільки паропроникні фасадні покриття - переважно латексні та силікатні фарби, які не перешкоджають зайвій волозі залишати стіну.

Для уникнення подібних помилок при оздоблені споруд з газобетону готується до друку посібник "Оздоблення стін з автоклавного газобетону" В.А. Парута, Є.В. Бринзін, О.В. Сиротін з електронною версією якого можна буде ознайомитись на сайті gazobeton.org
Gazbeton
 
Повідомлень: 114
З нами з: Вів серпня 02, 2016 8:51 am

Повернутись до Краски для газобетона

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron