Практический опыт утепления минеральной ватой в Киевской области

Практический опыт утепления минеральной ватой в Киевской области

Повідомлення Gazbeton » Пон червня 12, 2017 9:44 am

Опыт форумчанина alexob по утеплению дома в Белогородке Киевской обл., https://www.stroimdom.com.ua/forum/showt ... 61&page=49 (пост #945, #969, #970 )

"Будинок у мене мансарда 167 м2, стіни газоблок 40 см, D400. Стеля - 25 см вати, підлога - 12 см утеплювача під теплою підлогою. Будинок і до утеплення був теплий.

«Можу викласти свою статистику за минулий рік. Прожив рік в газоблокі без утеплення (голий газоблок). В цьому році вже утеплився і порівняння буде в кінці опалювального сезону.
В цьому періоді я не так часто знімав показники лічильника, але приблизно періоди звів. Ось що вийшло:

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

Також треба врахувати, що в опалювальному періоді 2015-2016 я в грудні місяці десь цілий тиждень опалювався каміном (для екперименту). Важливі ще показники середньодобової (або хоча б середньомісячної) температури повітря за обидва опалювальні сезони. Я їх приведу, але в розрахунках використовувати не буду, просто щоб показати, що цей опалювальний період був НЕ тепліший за минулий, а навіть холодніший на мій погляд (правда я використав показники Києва, а не Білогородки)."


Комментарий от ВААГ:
Т.е. дополнительная теплоизоляция наружных стен из ГБ минераловатным утеплителем толщиной 50 мм дала всего 5,5% экономии на обогреве дома.
А если учесть, что дом новый и в период 2015-2016 гг (без утепления) стены из ГБ были более влажными, чем в период 2016-2017 гг (с утеплением), то у них и разная была теплопроводность.
Таким образом эти сэкономленные 5,5% нивелируются более худшими показателями теплопроводности наружных стен в 1-ый год эксплуатации по сравнению со 2-ым годом эксплуатации.
Gazbeton
 
Повідомлень: 114
З нами з: Вів серпня 02, 2016 8:51 am

Повернутись до Практический опыт жизни в неутепленном доме из газобетона

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron